taniec nowoczesny

Na zajęciach uczymy się różnych stylów tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, funky jazz, disco dance, dancehall, locking,

Tworzymy choreografie, które dzięki różnorodności stają się tanecznym show. Właściwie nie ma jednoznacznej definicji tańca nowoczesnego, ponieważ jest to zarówno grupa różnych stylów tanecznych, jak i osobny taniec, który te style łączy w jedno.

To sprawia, że taniec nowoczesny jest doskonałym początkiem przygody z tą aktywnością fizyczną – ucząc się tego stylu mamy możliwość obcowania z kilkoma lub nawet kilkunastoma różnymi rodzajami tańca.

Jazz solo

To współczesna forma tańca która czerpie z tańca klasycznego, modern oraz tańca akrobatycznego. Podczas zajęć oprócz tworzenia choreografii jazzowej, nacisk kładziemy na rozciąganie i wzmacnianie siły fizycznej, które są niezbędne w tej technice tańca. Na zajęciach przygotowujemy się do solowych występów w turniejach tanecznych.

Taniec z elementami baletu dla najmłodszych

Na zajęciach poznajemy podstawy tańca klasycznego, wyrabiamy u najmłodszych poczucie rytmu, koordynację ruchową, a także nawyk prawidłowej postawy.

High Heels

Taniec na obcasach – podczas zajęć uczymy się różnych styli tanecznych tworząc kobiece choreografie na podstawie znanych klipów video. Oprócz nauki tańca będziemy doskonalić sztukę chodzenia na obcasach.

Taniec Solo dla Pań

Zajęcia przeznaczone dla kobiet, które pragną nauczyć się kobieco poruszać, nabrać pewności siebie i miło spędzić czas podczas ruchu przy muzyce. W trakcie zajęć będziemy poznawać kroki podstawowe i tworzyć krótkie choreografie w stylach tanecznych takich jak salsa, cha cha, samba, burlesque, jazz, rock’n’roll oraz wiele innych.

Latino lady style

Zajęcia charakteryzujące się różnorodnością rytmów, ekspresyjne i pełne temperamentu tańce latynoamerykańskie, bachata, salsa, reggae. Zajęcia latino lady style to dzikość, zabawa, radość i zmysłowość. 

Rock'n'Roll

Zajęcia, na których przenosimy się w szalone lata 50′ i 60′, poznacie na nich zarówno kroki podstawowe jak i bardziej skomplikowane rock’n’rollowe wariacje. 

Disco Samba

Zajęcia, na których uczymy się tańca użytkowego – kurs sprawi, że nie będziecie stali pod ścianą patrząc na innych podczas wesela, imprezy rodzinnej czy dyskoteki. Na zajęciach poznajemy zasady prowadzenia, uczymy się tańczyć do rytmu, poznajemy przejścia i figury o różnym poziomie zaawansowania.

Zapisy na zajęciach w parach

zdrowy kręgosłup

Na zajęciach zajmujemy się profilaktyką kręgosłupa, przywracamy jego ruchomość we wszystkich kierunkach i wzmacniamy gorset mięśniowy niezbędny do stabilizacji. Pojawiają się również elementy relaksacji dla wyciszenia układu nerwowego, co wpływa korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu.