taniec nowoczesny

Na zajęciach uczymy się różnych stylów tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, funky jazz, disco dance, dancehall, locking,

Tworzymy choreografie, które dzięki różnorodności stają się tanecznym show. Właściwie nie ma jednoznacznej definicji tańca nowoczesnego, ponieważ jest to zarówno grupa różnych stylów tanecznych, jak i osobny taniec, który te style łączy w jedno.

To sprawia, że taniec nowoczesny jest doskonałym początkiem przygody z tą aktywnością fizyczną – ucząc się tego stylu mamy możliwość obcowania z kilkoma lub nawet kilkunastoma różnymi rodzajami tańca.

Disco Dance

Taniec Disco charakteryzuje się szybkim tempem, dynamiką i ekspresją. Jest bardzo żywy i energiczny.  Kroki i figury taneczne oparte są o precyzyjny, dynamiczny ruch z uwzględnieniem izolacji, kontroli i koordynacji poszczególnych części ciała. Na zajęciach poznajemy podstawy tańca wykorzystując m.in. techniki jazzowe i akrobatykę, oraz tworzymy choreografie. 

Taniec z elementami baletu dla najmłodszych

Na zajęciach poznajemy podstawy tańca klasycznego, wyrabiamy u najmłodszych poczucie rytmu, koordynację ruchową, a także nawyk prawidłowej postawy.

High Heels

Taniec na obcasach – podczas zajęć uczymy się różnych styli tanecznych tworząc kobiece choreografie na podstawie znanych klipów video. Oprócz nauki tańca będziemy doskonalić sztukę chodzenia na obcasach.

Taniec Solo dla Pań

Zajęcia przeznaczone dla kobiet, które pragną nauczyć się kobieco poruszać, nabrać pewności siebie i miło spędzić czas podczas ruchu przy muzyce. W trakcie zajęć będziemy poznawać kroki podstawowe i tworzyć krótkie choreografie w stylach tanecznych takich jak salsa, cha cha, samba, burlesque, jazz, rock’n’roll oraz wiele innych.

latino regge dla pań

To mix rytmów jamajskich – reggae, salsy i hip – hopu. Reggaeton to dzikość, zabawa, radość i zmysłowość. Jest nazywany latynoskim hip hopem.

Taniec towarzyski użytkowy

Zajęcia dla dorosłych, na których poznajemy podstawy tańca towarzyskiego oraz uczymy się typowego tańca ,,użytkowego”. W programie m.in. walc, cha-cha, samba, rock’n’roll i wiele innych.

Disco Samba

Zajęcia, na których uczymy się tańca użytkowego – kurs sprawi, że nie będziecie stali pod ścianą patrząc na innych podczas wesela, imprezy rodzinnej czy dyskoteki. Na zajęciach poznajemy zasady prowadzenia, uczymy się tańczyć do rytmu, poznajemy przejścia i figury o różnym poziomie zaawansowania.

Zapisy na zajęciach w parach

Fit Mama

Zajęcia fitness dedykowane dla mam z dziećmi! Ćwiczenia wykonywane podczas tych zajęć, angażują wszystkie grupy mięśni i pomagają wrócić do pełni formy po porodzie (zalecane min. 6 tyg. po porodzie naturalnym i 10 tyg. po CC). W trakcie zajęć również robimy ćwiczenia oddechowe aktywujące mięśnie dna miednicy. Zajęcia się kończą stretchingiem i chwilą relaksu. Na zajęcia przychodzimy z pociechami