Studio Tańca EM

Opis zajęć

Taniec nowoczesny

Na zajęciach uczymy się różnych stylów tanecznych takich jak:

  • hip-hop,
  • jazz,
  • funky jazz,
  • disco dance,
  • dancehall,
  • locking,

oraz tworzymy choreografie, które dzięki różnorodności stają się tanecznym show. Właściwie nie ma jednoznacznej definicji tańca nowoczesnego, ponieważ jest to zarówno grupa różnych stylów tanecznych, jak i osobny taniec, który te style łączy w jedno.

To sprawia, że taniec nowoczesny jest doskonałym początkiem przygody z tą aktywnością fizyczną – ucząc się tego stylu mamy możliwość obcowania z kilkoma lub nawet kilkunastoma różnymi rodzajami tańca.

Reggaeton

To mix rytmów jamajskich – reggae, salsy i hip – hopu. Reggaeton to dzikość, zabawa, radość i zmysłowość. Jest nazywany latynoskim hip hopem.

Taniec z elementami baletu dla najmłodszych

Na zajęciach poznajemy podstawy tańca klasycznego, wyrabiamy u najmłodszych poczucie rytmu, koordynację ruchową, a także nawyk prawidłowej postawy.

Hip Hop

To zajęcia stworzone dla energicznych dzieciaków, zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Na zajęciach poznamy podstawowe kroki hip hopowe dzięki, którym będziemy tworzyć choreografie do rytmicznej muzyki. Hip hop to styl oparty przede wszystkim na ruchu bioder, uginaniu kolan oraz izolacjach.

show dance ursynów

Show dance

Podczas zajęć uczymy się różnych styli tanecznych tworząc kobiece choreografie na podstawie znanych klipów video.

Taniec solo dla Pań

Zajęcia przeznaczone dla kobiet, które pragną nauczyć się kobieco poruszać, nabrać pewności siebie i miło spędzić czas podczas ruchu przy muzyce. W trakcie zajęć będziemy poznawać kroki podstawowe i tworzyć krótkie choreografie w stylach tanecznych takich jak salsa, cha cha, samba, burlesque, jazz, rock’n’roll oraz wiele innych.

Salsa i Bachata MIX

Zajęcia przeznaczone dla Pań, na których przenosimy się do Ameryki Południowej. Na zajęciach poznamy nie tylko kroki podstawowe, ale również bardziej skomplikowane figury, tworząc choreografie w rytmie kubańskiej salsy i dominikańskiej bachaty.

Taniec towarzyski użytkowy

Zajęcia dla dorosłych, na których poznajemy podstawy tańca towarzyskiego oraz uczymy się typowego tańca ,,użytkowego”. W programie m.in. walc, cha-cha, samba, rock’n’roll i wiele innych.

Joga

Zajęcia przeznaczone są dla osób zaczynających swoją przygodę z jogą oraz dla osób, które wracają do praktyki po dłuższej przerwie. Rozpoczynając zajęcia w grupie dla początkujących nauczysz się:

  • prawidłowego ustawienia stóp, miednicy i całego kręgosłupa w pozycjach stojących, siedzących, w siadzie, w leżeniu na plecach, brzuchu oraz podczas skrętów
  • zaczniesz lepiej czuć własne ciało, jego ograniczenia oraz miejsca, w których czujesz więcej swobody
  • nauczysz się prawidłowo oddychać, co pomoże usunąć napięcia ze wszystkich części ciała
  • poznasz techniki relaksacyjne i regeneracyjne

Jogopedia

Jogopedia to inaczej joga dla dzieci połączona z oddechem, ćwiczeniami aparatu artykulacyjnego i relaksacja