taniec nowoczesny

Na zajęciach uczymy się różnych stylów tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, funky jazz, disco dance, dancehall, locking.
Tworzymy choreografie, które dzięki różnorodności stają się tanecznym show. Właściwie nie ma jednoznacznej definicji tańca nowoczesnego, ponieważ jest to zarówno grupa różnych stylów tanecznych, jak i osobny taniec, który te style łączy w jedno.
To sprawia, że taniec nowoczesny jest doskonałym początkiem przygody z tą aktywnością fizyczną – ucząc się tego stylu mamy możliwość obcowania z kilkoma lub nawet kilkunastoma różnymi rodzajami tańca.

 130 zł/mies. – 1x / tydz.
 220 zł/mies. – 2x / tydz.

Jazz solo

To współczesna forma tańca która czerpie z tańca klasycznego, modern oraz tańca akrobatycznego. Podczas zajęć oprócz tworzenia choreografii jazzowej, nacisk kładziemy na rozciąganie i wzmacnianie siły fizycznej, które są niezbędne w tej technice tańca. Na zajęciach przygotowujemy się do solowych występów w turniejach tanecznych.

 220 zł/mies. – 2x / tydz.

Taniec z elementami baletu dla najmłodszych

Na zajęciach poznajemy podstawy tańca klasycznego, wyrabiamy u najmłodszych poczucie rytmu, koordynację ruchową, a także nawyk prawidłowej postawy.  Zajęcia trwają 40 min i łączą zabawę z nauką tańca.

 120 zł/mies.

Hip Hop

Na zajęciach hip hopu nauczymy się podstawowych korków związanych z tym stylem. Są to zajęcia niezwykle dynamiczne, poznamy na nich sposoby freestylowania i bounce. Hip Hop pomaga nam odkryć możliwości swojego ciała i pozwoli dzieciakom na wyładowanie  energii.

130 zł/mies.

Video clip dance

Zajęcia tańca nowoczesnego na których będziemy odwzorowywać układy ze znanych i lubianych teledysków. Zajęcia prowadzimy w dwóch grupach i dedykowane są dla młodzieży w wieku 13+ i 15+. Kopiowanie tanecznych klipów pozwoli nam na poruszanie się między wieloma tanecznymi stylami. Kim będziesz na kolejnych zajęciach? Beyonce, J.Lo, a może Tayor Swift?

 130 zł/mies.