High Heels

Taniec na obcasach – podczas zajęć uczymy się różnych styli tanecznych tworząc kobiece choreografie na podstawie znanych klipów video. Oprócz nauki tańca będziemy doskonalić sztukę chodzenia na obcasach.

130 zł/mies.

Taniec Solo dla Pań

Zajęcia przeznaczone dla kobiet, które pragną nauczyć się kobieco poruszać, nabrać pewności siebie i miło spędzić czas podczas ruchu przy muzyce. W trakcie zajęć będziemy poznawać kroki podstawowe i tworzyć krótkie choreografie w stylach tanecznych takich jak salsa, cha cha, samba, burlesque, jazz, rock’n’roll oraz wiele innych.

130 zł/mies.

Ladies Latino poziom początkujący

Zajęcia dla Kobiet, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Na zajęciach nauczymy się podstawowych kroków tańców latynoamerykańskich, oraz będziemy tworzyć choreografię do rozgrzewającej ciało i duszę muzyki. Zawsze marzyłaś o tańcu, ale nie masz Partnera? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Samba, chacha, rumba, salsa? To wszystko zatańczymy solo.

130 zł/mies.

ladies choreo mix

Zajęcia charakteryzujące się różnorodnością rytmów, ekspresyjne i pełne temperamentu tańce latynoamerykańskie, bachata, salsa, reggae. Zajęcia latino lady style to dzikość, zabawa, radość i zmysłowość. 

130 zł/mies.

taniec towarzyski użytkowy

Na zajęciach w prosty i skuteczny sposób uczymy podstawowych kroków takich tańców jak samba, cha-cha, jive, walc wiedeński i angielski, oraz tango.  Roztańczymy Twoje ciało, poprawimy sprawność fizyczną, nauczymy rozróżniać taneczne style, muzykę i rytm. Zapisy na zajęcia w parach. 

220 zł/mies. za parę

Disco Samba

Zajęcia, na których uczymy się tańca użytkowego – kurs sprawi, że nie będziecie stali pod ścianą patrząc na innych podczas wesela, imprezy rodzinnej czy dyskoteki. Na zajęciach poznajemy zasady prowadzenia, uczymy się tańczyć do rytmu, poznajemy przejścia i figury o różnym poziomie zaawansowania. Zapisy na zajęciach w parach.

220 zł/mies. za parę

zdrowy kręgosłup

Na zajęciach zajmujemy się profilaktyką kręgosłupa, przywracamy jego ruchomość we wszystkich kierunkach i wzmacniamy gorset mięśniowy niezbędny do stabilizacji. Pojawiają się również elementy relaksacji dla wyciszenia układu nerwowego, co wpływa korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu.

130 zł/mies. 

joga

Zajęcia jogi to zdecydowanie jedna z najbardziej relaksujących i bezpiecznych  form aktywności fizycznej. Podczas godzinnych zajęć uwolnisz swoje ciało i umysł. Zestaw kompleksowych ćwiczeń pomoże Ci wysmuklić sylwetkę, wyciszyć się i pozbyć różnych dolegliwości bólowych. 

130 zł/mies.

stretching

Na zajęciach wykonujemy ćwiczenia rozciągające mięśnie mające na celu ich uelastycznienie.  Rozciąganie jest wspaniałym sposobem na utrzymanie sprawności fizycznej przez całe życie. Dzięki ćwiczeniom redukujemy napięcia mięśniowe często spowodowane stresem.  

130 zł/mies.