NASZ ZESPÓŁ

Ewelina

Z tańcem związana od 7 roku życia. Swoją przygodę rozpoczęła z tańcem towarzyskim, następnie dołączyła do zespołu Boogie Rock prowadzonego przez Roberta Kuleszę, gdzie przez wiele lat trenowała turniejowo Boogie Woogie i Rock’n’Rolla lat 50.

Dotychczas zdobyła doświadczenie w wielu technikach tanecznych takich jak: Hip Hop, House, Jazz, Funky, Locking, Salsa i wiele innych. Obecnie tancerka profesjonalnej grupy Funky Chics, dzięki czemu do dziś występuje na scenach polskiej muzyki dance.

Julia

Tańczy od dziecka, początkowo taniec ludowy i klasyczny, następnie towarzyski z którym przygoda trwała najdłużej – miłośniczka Latino. Ponad 20 letnie doświadczenie pozwoliło Julii poznać techniki takie jak hip hop, jazz, modern, samba brazylijska, sexy dance, high heels oraz burleska.

Tancerka z olbrzymim doświadczeniem scenicznym, między innymi dzięki występom w grupie Funky Chics, z którą rozgrzewa sceniczne deski do dziś.

Kacper

Zawodowy tancerz tańca towarzyskiego z najwyższą klasą taneczną S. Brał udział w największych turniejach na świecie, takich jak Blackpool Dance Festival czy Mistrzostwa Świata. Wielokrotnie wygrywał Grad Prix Polski, czyli turniej o najwyższej randze w kraju. Brał udział w programach telewizyjnych, takich jak „Taniec z Gwiazdami” i „Jaka to melodia?”.
Dzięki doświadczeniu i wiedzy, którą nabył podczas całej swojej kariery nauczy tańczyć każdego, pokaże jak perfekcyjnie prowadzić i wykonywać proste, a także skomplikowane figury. Przez ostatnie 4 lata prowadził kursy disco samby, rock and rolla, walca, tango, tańca towarzyskiego dla początkujących i zaawansowanych, a także kursy pierwszego tańca.

Natalia

Tańczy od piątego roku życia, a jej największe osiągnięcie to tytuł Mistrzyni Świata w kategorii Dance Show. Pracę z ludźmi zaczęła w wieku 16 lat, tworząc choreografie dla teatru muzycznego. Jest licencjonowaną instruktorką tańca nowoczesnego. Kluczowe dla niej jest budowanie w dzieciach poczucia własnej wartości oraz pokazanie, że warto być odważnym i wychodzić z narzuconych ram i schematów. Zajęcia prowadzi w atmosferze otwartości. Duży nacisk kładzie na poznanie swoich podopiecznych i indywidualne podejście.

Martyna

Tańcem zajmuję się od 14 lat. Dla Martyny taniec to nie tylko praca, a również największa pasja. Swoją wiedzę taneczną zbierała uczęszczając na wszelkiego rodzaju warsztaty do polskich i zagranicznych instruktorów. W tym gronie między innymi znaleźli się: Parodox, Kapela, PoppinJohn, Diana Matos czy Kenzo Alvares. Wielokrotna finalistka mistrzostw Polski, oraz zawodów o randze ogólnopolskiej w tańcu Hip Hop. Jako instruktor zwraca szczególną uwagę na zbudowaniu solidnych podstaw, których będzie można oprzeć dalszą edukacje taneczną. Na zajęciach skupia się przede wszystkim na rozwoju kursantów, przełamywaniu schematów we freestylu i muzykalności w choreografii.

Ania

Studentka fizjoterapii i pasjonatka ruchu, od kilku lat praktykuje jogę. Komponując zajęcia łączy nowoczesną wiedzę z zakresu fizjologii, neurologii, metod fizjoterapeutycznych i jogi akademickiej z dorobkiem starożytnych Indii (Hatha Joga) oraz rozmaitymi inspiracjami takimi jak movement, trening funkcjonalny czy trening wyobrażeniowy. Kładzie nacisk na prozdrowotny aspekt praktyki i precyzję wykonywanych ćwiczeń jako podstawę do odzyskiwania kontroli nad własnym ciałem i dalszego rozwijania jego możliwości.​