Nasz zespół

Ewelina

Z tańcem związana od 7 roku życia. Swoją przygodę rozpoczęła z tańcem towarzyskim, następnie dołączyła do zespołu Boogie Rock prowadzonego przez Roberta Kuleszę, gdzie przez wiele lat trenowała turniejowo Boogie Woogie i Rock’n’Rolla lat 50.

Dotychczas zdobyła doświadczenie w wielu technikach tanecznych takich jak: Hip Hop, House, Jazz, Funky, Locking, Salsa i wiele innych. Obecnie tancerka profesjonalnej grupy Funky Chics, dzięki czemu do dziś występuje na scenach polskiej muzyki dance.

Julia

Tańczy od dziecka, początkowo taniec ludowy i klasyczny, następnie towarzyski z którym przygoda trwała najdłużej – miłośniczka Latino. Ponad 20 letnie doświadczenie pozwoliło Julii poznać techniki takie jak hip hop, jazz, modern, samba brazylijska, sexy dance, high heels oraz burleska.

Tancerka z olbrzymim doświadczeniem scenicznym, między innymi dzięki występom w grupie Funky Chics, z którą rozgrzewa sceniczne deski do dziś.

Kacper

Zawodowy tancerz tańca towarzyskiego z najwyższą klasą taneczną S. Brał udział w największych turniejach na świecie, takich jak Blackpool Dance Festival czy Mistrzostwa Świata. Wielokrotnie wygrywał Grad Prix Polski, czyli turniej o najwyższej randze w kraju. Brał udział w programach telewizyjnych, takich jak „Taniec z Gwiazdami” i „Jaka to melodia?”.
Dzięki doświadczeniu i wiedzy, którą nabył podczas całej swojej kariery nauczy tańczyć każdego, pokaże jak perfekcyjnie prowadzić i wykonywać proste, a także skomplikowane figury. Przez ostatnie 4 lata prowadził kursy disco samby, rock and rolla, walca, tango, tańca towarzyskiego dla początkujących i zaawansowanych, a także kursy pierwszego tańca.

Natalia Ciąćka

Natalia

Tańczy od piątego roku życia, a jej największe osiągnięcie to tytuł Mistrzyni Świata w kategorii Dance Show. Pracę z ludźmi zaczęła w wieku 16 lat, tworząc choreografie dla teatru muzycznego. Jest licencjonowaną instruktorką tańca nowoczesnego. Kluczowe dla niej jest budowanie w dzieciach poczucia własnej wartości oraz pokazanie, że warto być odważnym i wychodzić z narzuconych ram i schematów. Zajęcia prowadzi w atmosferze otwartości. Duży nacisk kładzie na poznanie swoich podopiecznych i indywidualne podejście.

Ania

Studentka fizjoterapii i pasjonatka ruchu, od kilku lat praktykuje jogę. Komponując zajęcia łączy nowoczesną wiedzę z zakresu fizjologii, neurologii, metod fizjoterapeutycznych i jogi akademickiej z dorobkiem starożytnych Indii (Hatha Joga) oraz rozmaitymi inspiracjami takimi jak movement, trening funkcjonalny czy trening wyobrażeniowy. Kładzie nacisk na prozdrowotny aspekt praktyki i precyzję wykonywanych ćwiczeń jako podstawę do odzyskiwania kontroli nad własnym ciałem i dalszego rozwijania jego możliwości.